Czwartek, 02 maja 2024 r.  Imieniny: Anatola, Zygmunta

Podsumowanie siatkarskiego tygodnia MUKS Sari

11.04.2016

Drużyny klas IV z SP 3 i SP 15 walczyły w trzecim etapie KINDER+SPORT. Wczoraj nasze najmłodsze siatkarki z SP 3 zakończyły rozgrywki na trzecim etapie.

Po wyrównanej walce i podliczeniu punktów dziewczyny zajęły 4 miejsce bez awansu do IV etapu. Natomiast drużyna z SP 15 w składzie: Aleksandra Dominiak, Zuzanna Iwanek, Angelika Kowalczyk zagrała w sobotę w Krzanowicach trzy bardzo zacięte i wyrównane mecze oraz awansowała do IV etapu rozgrywek.

Mecz pierwszej drużyny młodziczek po przerwie i wygrana 3:0 z Kadetkami z Mysłowic, do 17/15/11. Kolejny mecz za tydzień z bardziej wymagającym przeciwnikiem Tychy 2.

Ze zmiennym szczęściem grały nasze seniorki. Po przegranych dwóch meczach 1:3 z MKS Imielin oraz 0:3 z SMS Jastrzębie wygrały 3:1 TKKF Jastrząb Jastrzębie w setach (25:14/22:25/25:9/25:9).