Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Po sąsiedzku - potrenujmy razem!

28.06.2018
Po sąsiedzku - potrenujmy razem!

Jeżeli chcesz wystartować w Biegu Pawłowickim, rozpocząć przygodę z bieganiem, albo po prostu porozciągać się na trawie – przyjdź na trening w plenerze.

29 czerwca o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich chętnych na boisko przy szkole Podstawowej nr 2 w Pawłowicach (ul. Pukowca 4) na trening z Beatą Sypniewską - instruktorką klubu sportowego UKS JUDO Pawłowice, prowadzącą również zajęcia fitness. W rytm muzyki będziemy rozciągać mięśnie i przygotowywać się do sierpniowych zawodów. Uczestnikiem spotkania będzie mieszkaniec osiedla Pawłowice - Jacek Krowiak – maratończyk, który o bieganiu wie chyba wszystko. Z uczestnikami treningu podzieli się swoją wiedzą, a jeżeli będzie taka potrzeba – pobiegnie razem z chętnymi. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą maty do ćwiczeń i nie przejmujcie się ewentualnymi opadami deszczu. Jeżeli aura nie będzie sprzyjać, do dyspozycji będzie sala gimnastyczna. Zapraszamy! info: UG PawłowiceAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"