Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 20 maja 2018 r.  Imieniny: Aleksandra

Po sąsiedzku: Polskie srebro w serbskim Novym Sadzie

08.05.2017

  W trakcie przygotowań do zawodów doznałam kontuzji kolana. Musiałam znaleźć czas na treningi i rekonwalescencję. Na szczęście mój lekarski team stanął na wysokości zadania, za co serdecznie dziękuje dr. Robertowi Trybulskiemu oraz całemu zespołowi Provita mówi Sandra Pniak.

Na przełomie kwietnia i maja wodzisławska zawodniczka Sandra Pniak reprezentowała Polskę na międzynarodowym turnieju European Grappling Championship w serbskim Novym Sadzie. W ciągu dwóch dni stoczyła 6 ciężkich pojedynków i wróciła do kraju ze srebrnym medalem.

Jak podkreśla Sandra Pniak, turniej nie należał do łatwych. W finale Sandra Pniak zmierzyła się z Rosjanką, która tym razem okazała się silniejsza. Wodzisławska zawodniczka zakończyła turniej na drugim miejscu nieznacznie przegrywając w finale i wróciła do domu ze srebrnym medalem. Jak przyznaje, w finale zabrakło trochę szczęścia, bo złoty medal był na wyciągnięcie ręki.

Turniej w Serbii był ważnym sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się 3 czerwca w Banja Luce.

Info. top team

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"