Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty

Po sąsiedzku - Bieg Pawłowicki. Zapisz się już dziś!

22.06.2018
Po sąsiedzku - Bieg Pawłowicki. Zapisz się już dziś!

W ostatnią niedzielę wakacji, 26 sierpnia, po raz kolejny spotkamy się w Parku ks. prof. Stanisława Pisarka, aby wziąć udział w sportowej imprezie dla wszystkich – Biegu Pawłowickim.

To już czwarta edycja tego wydarzenia, które z roku na rok ściąga do Pawłowic tłumy mieszkańców oraz gości spoza gminy. Bo Bieg Pawłowicki to nie tylko zmagania profesjonalistów o najlepszy czas na 5 km, ale przede wszystkim dobra zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nawet jeżeli nie jesteś sportowcem, warto zajrzeć do pawłowickiego parku, bo oprócz zawodów sportowych organizatorzy przygotowują dodatkowe atrakcje dla całych rodzin.

W tym roku nieco inaczej będzie wyglądał harmonogram imprezy. Po Biegu Dzieci i Młodzieży (godz. 12.30) odbędzie się sztafeta (14.30), a dopiero później, o 15.30 wystartują zawodnicy na 5 km. Limit zawodników w biegu głównym, podobnie jak w ubiegłym roku, wyniesie 500 osób. Zapisy on-line cały czas trwają, a do końca lipca wpisowe kosztuje tylko 20 zł! Warto się pospieszyć, bo powoli zbliżamy się do półmetka. Link do zapisów znajduje się na stronie gminy Pawłowice www.pawlowice.pl w zakładce Czas Wolny – Bieg Pawłowicki.

Również rejestracja zawodników na Bieg Dzieci i Młodzieży będzie odbywać się drogą elektroniczną, od 20 do 24 sierpnia, a opłata za udział w biegu wyniesie symboliczne 1 zł. Natomiast rejestracja sztafet odbywać się będzie w kasie Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach od 1 do 24 sierpnia oraz w Biurze Zawodów w dniu imprezy, 26 sierpnia. Udział w sztafecie będzie bezpłatny.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, trasami biegów i innymi dokumentami, które znajdują się na stronie gminy Pawłowice www.pawlowice.pl. info: Urząd Gminy PawłowiceAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"