Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 24 września 2020 r.  Imieniny: Gerarda, Teodora

Piłkarki ręczne MTS Żory zaczynają sezon

01.09.2020

Nowy skład, nowy zarząd i nowe nadzieje – Miejskie Towarzystwo Sportowe Żory rozpoczyna kolejny sezon rozgrywek w grupie B I Ligi Piłki Ręcznej Kobiet. Już w najbliższą środę, 2 września odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu, połączona z meczem pokazowym.

Prezentacja zespołu MTS Żory odbędzie się w środę, 2 września o godzinie 17:00 w hali sportowej MOSiR Żory przy ul. Folwareckiej. Przedstawienie nowego składu drużyny połączone zostanie z meczem pokazowym, w którym rywalem żorzanek będzie zespół Superligi - K.P.R. Ruch Chorzów.  W drużynie MTS Żory na boisku zobaczymy m.in. wielokrotną reprezentantkę Polski w piłce ręcznej – rozgrywającą Klaudię Pielesz.

Zmiany nastąpiły nie tylko w składzie zespołu, ale też w jego zarządzie. Prezesem MTS Żory został Piotr Piotrowicz, a managerem drużyny Daniel Asztemborski. Trenerem zawodniczek pozostał natomiast związany od wielu lat z MTS-em Żory Bartłomiej Duda.

Źródło:UMAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"