Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 21 maja 2019 r.  Imieniny: Jana, Wiktora

Pijany spowodował wypadek na drodze

05.12.2018
Pijany spowodował wypadek na drodze

Pijany kierowca, który wczoraj spowodował wypadek na Pszczyńskiej miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad kierownicą, po czym wypadł z jezdni, staranował dwa ogrodzenia i uszkodził samochód zaparkowany na prywatnej posesji. Do szpitala trafił pasażer, który jechał z pijanym kierowcą.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed 22.00 w rejonie ronda przy ulicy Pszczyńskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, 29-letni kierowca renault nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad kierownicą, po czym wypadł z drogi i i stoczył się ze skarpy. Następnie jego pojazd odbił się od jednego ogrodzenia na prywatnej posesji i uderzył w kolejne, a tam dodatkowo uszkodził inny, zaparkowany przed domem samochód.

Z 29-latkiem jechał jego 35-letni znajomy. To on w wyniku zdarzenia doznał poważnych obrażeń. Pasażer przetransportowany został przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.

Kierowca renault, który spowodował wypadek niestety nie był trzeźwy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci apelują o zdrowy rozsądek za kierownicą, szczególnie teraz, gdy wcześniej zapada zmrok, a na drogach panują niekorzystne warunki atmosferyczne. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"