Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 21 października 2020 r.  Imieniny: Jakuba, Urszuli

Pijany kierowca w rękach mundurowych, zareagowali świadkowie

07.10.2020
Pijany kierowca w rękach mundurowych, zareagowali świadkowie

Bez prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego za to z przeszło 2 promilami alkoholu w wydychanym powietrzu wpadł wczoraj 47-letni kierowca z Żor. Mężczyzna kompletnie pijany przyjechał na zakupy. Został zatrzymany dzięki reakcji świadków. Gdy klienci sklepu zauważyli jak chwiejnym krokiem opuszcza bmw natychmiast zaalarmowali mundurowych.

Wczoraj po 9.00 do oficera dyżurnego wpłynęła informacja o nietrzeźwym kierowcy, który przyjechał samochodem do marketu przy ulicy Wodzisławskiej. Kiedy mężczyzna wyszedł ze swojego bmw, pozostawiając otwarte drzwi i kluczyk w stacyjce, i udał się chwiejnym krokiem do sklepu, świadkowie zaalarmowali policję.

Stróże prawa po przybyciu na miejsce ustalili, że 47-latek nie ma prawa jazdy, gdyż niedawno zostało mu ono zatrzymane za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, a także dowodu rejestracyjnego, który również za brak badań technicznych odebrali mężczyźnie policjanci. Policjanci potwierdzili przede wszystkim, że kierowca jest pijany i w wydychanym powietrzu ma 2,6 promila alkoholu.

47-latek wkrótce usłyszy zarzuty. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"