Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 lipca 2019 r.  Imieniny: Kamila, Szymona

Pijana kasjerka za ladą

11.09.2018
Pijana kasjerka za ladą

Kara dyscyplinarna, grzywna, a nawet areszt grożą 43-latce, która naruszyła wczoraj swoje obowiązki pracownicze. Kobieta została przyłapana przez szefa, gdy stała pijana za ladą. Badanie alkomatem wykazało, że 43-letnia sprzedawczyni miała blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu!

Wczoraj przed 11.00 policjanci interweniowali w centrum miasta. Właściciel jednej z popularnych sieciówek poprosił ich o zbadanie alkomatem pracownicy, gdyż wyczuł od niej alkohol.

Jak się okazało 43-letnia sprzedawczyni miała go blisko 3 promile w organizmie, a ponadto dokonała kradzieży dwóch niewielkich butelek wódki ze sklepu, w którym była zatrudniona.

Kobieta najprawdopodobniej piła w pracy, gdyż obie butelki alkoholu były już naruszone i nie nadawały się do dalszej sprzedaży. Odmówiła również zapłaty za skradziony towar twierdząc, że "szef jej też nie zapłacił".

Za swe przewinienie 43-latka stanie teraz przed sądem, obok konsekwencji dyscyplinarnych zapłaci też grzywnę albo trafi do aresztu. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"