Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 06 grudnia 2021 r.  Imieniny: Emiliana, Mikołaja

Pierwszy Ogólnopolski Zlot Fanów The Rolling Stones!

05.10.2021

Już w najbliższy piątek, 8 października w Restauracji Texas na terenie Amerykańskiego Parku Rozrywki Twinpigs odbędzie się wielki koncert w hołdzie zmarłemu perkusiście zespołu The Rolling Stones Charliemu Wattsowi.

Impreza rozpocznie się o godz. 18:00 i jest jednocześnie 1 Ogólnopolskim Zlotem Fanów The Rolling Stones. Wystąpią czołowe zespoły coverowe w Polsce: 4SZMERY ( AC-DC Tribute band), PLED ZEPCHLIM (Led Zeppelin Tribute Band) i TUMBLIN’ FLASH (The Rolling Stones Experience!)

4 SZMERY- polski zespół rockowy zaliczany do nurtu tzw. „tribute band”, specjalizujący się w wykonywaniu kompozycji legendarnego AC/DC. Na początku swojej działalności grupa tworzyła własne kompozycje z silnymi wpływami AC/DC, by z czasem pozostać wiernym odtwórcą utworów z dyskografii swoich idoli. Przez prawie 20 lat swojej działalności, zespół zagrał ponad 1000 koncertów, by w roku 2019 zadebiutować bardzo dobrze przyjętym albumem Roll.

PLED ZEPCHLIM - Ponad 50 lat temu Jimmy Page założył grupę Led Zeppelin. Niestety, zespół przestał istnieć w 1980 roku po śmierci Johna Bonhama, uznanego za najlepszego perkusistę wszech czasów. Z miłości do ich muzyki powstał zespół Pled Zepchlim, po to, aby zaprezentować te utwory na żywo. Charakteryzuje ich perfekcyjna dbałość o szczegóły i brzmienie z legendarnym „Stairway to Heaven” włącznie. Genialny wokal, perfekcyjna gitara i klawisze oraz miażdżąca sekcja rytmiczna. Pled Zepchlim zagrał setki koncertów w całej Polsce i wszędzie jest entuzjastycznie przyjmowany.

TUMBLIN’ FLASH – pierwszy w Polsce the Rolling Stones Experience! Koncerty Tumblin’ Flash  zawierają największe hity The Rolling Stones, a usłyszymy takie przeboje, jak: Satisfaction, Angie, Brown Sugar, Jumpin’ Jack Flash czy You Can’t Always Get What You Want i wiele innych. Zespół od wielu lat występuje w całej Polsce, wielokrotnie zapraszany do programów telewizyjnych.

Tego dnia, oprócz koncertów przygotowano też inne atrakcje! W promocyjnej cenie można kupił bilet-pakiet na koncert oraz atrakcje Miasteczka Twinpigs. Odbędą się również zawody sportowe, konkursy, prezentacja amerykańskich oldtimerów i motocykli z lat siedemdziesiątych!

Organizatorem Zlotu i koncertu jest marka „Restauracje Staropolskie” i Restauracja „Texas” przy współudziale Agencji Koncertowej DAD PRODUCTION POLSKA Sp. z o.o. Główny Patron Medialny Antyradio. Prowadzenie Koncertu Paweł Chowaniec - Antyradio

Partnerami również są: Miasto Żory, NAM! Nasze Miasto, Dziennik Zachodni, eBilet.

Bilety dostępne w Hotelu Texas w Żorach tel.32 416 08 88 i na www.ebilet.pl

Źródło: UMŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2021 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"