Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Jarosława

Pięć tras, biegi, jazda na rowerze i zadania specjalne. Przed nami Rajd Wilczy - wielka sportowa przygoda!

31.01.2018
Pięć tras, biegi, jazda na rowerze i zadania specjalne. Przed nami Rajd Wilczy - wielka sportowa przygoda!

Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Eventyr” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza 10 marca na IV Rajd Wilczy. Organizatorzy, podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowali aż pięć tras o różnym charakterze i poziomie trudności. Można rywalizować indywidualnie, parami i całymi rodzinami!

Uczestnicy mają do dyspozycji dwie trasy przygodowe: Open - około 50-60 km podzielonej na etapy rowerowe i piesze z zadaniami specjalnymi oraz Profi - około 130 km z etapami rowerowymi, pieszymi, wodnymi z dodatkowymi zadaniami specjalnymi; dwie trasy indywidualne: piesza - 20 km i rowerowa 40 km, obie z mapą w ręku z wyznaczonymi punktami kontrolnymi. Dla najmłodszych przygotowano Trasę Rodzinną - około 5-8 km w rejonie starówki. Na tej trasie wystartować mogą dzieci wraz z rodzicami lub młodzież w parach lub małych zespołach do 5 osób.

Baza Rajdu znajdować się będzie na terenie Hali Widowiskowo–Sportowej w Żorach przy ul. Folwareckiej. Po zakończeniu zmagań, uczestnicy zostaną poczęstowani gorącym posiłkiem, a osoby biorące udział w Trasie Rodzinnej - gorącą herbatą i słodkim poczęstunkiem. Dla zwycięzców przygotowano nagrody. W Rajdzie panuje jednak zasada: "Każdy, kto ruszy na trasę i dotrze na metę jest ZWYCIĘZCĄ!". Liczy się dobra zabawa i miła atmosfera na trasie. Każdy uczestnik trasy rajdowej oraz indywidualnej otrzyma m.in. pamiątkową koszulkę rajdową wykonaną z oddychającego sportowego materiału, a dla Trasy Rodzinnej przewidziano okolicznościowe medale.

Organizatorzy Rajdu to Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej "Eventyr" oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach. Współorganizatorem i Partnerem jest m.in. Urząd Miasta w Żorach, Hufiec ZHP Żory, Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zajrzyjcie na stronę http://eventyrteam.pl/ lub www.mosir.zory.pl. Znajdziecie tam szczegóły dotyczące każdej trasy, formularze zgłoszeniowe i niezbędne terminy. Zgłoszenia do końca lutego! Dołącz do ponad trzystu uczestników z całej Polski. Do zobaczenia na starcie! info: EventyrAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"