Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 marca 2019 r.  Imieniny: Klaudii, Maurycego

Pechowy mecz wyjazdowy MKS

09.04.2018
Pechowy mecz wyjazdowy MKS

Wyjazd do Opola i rozegrany mecz miał dwa oblicza. Dobra pierwsza połowa i błędy w drugiej części, których wynikiem była utrata 5 bramek.

ODRA OPOLE - MKS ŻORY 6:0 (1:0)

SKŁAD MKS ŻORY Wieczorek (Szymura), Wnuk, Liszka, Brych, Bronner (Figołuszka), Nogły M.(Przybułek), Szafarczyk (Hajdara), Nogły Sz., Noworyta, Molski, Tomal

W pierwszej połowie właśnie MKS miał szansę otworzyć wynik, ale gospodarzom udało się od tego uchronić. Mimo dużej przewagi fizycznej zawodników Odry, mecz bardzo wyrównany, szczególnie dużo walki w środku pola. Okazji do strzelenia bramki obydwie drużyny nie miały zbyt wiele, a fakt, że to gospodarze po pierwszej połowie prowadzili, zawdzięczali dobrze strzelonemu rzutowi wolnemu z 18 metrów.

Druga połowa nie zapowiadała tego, że w ciagu dwóch minut po naszych błędach wynik spotkania zmieni się na 3:0. Rozochoceni gospodarze zwietrzyli szansę i będąc drużyną bardziej zdeterminowaną, wykorzystali nasze błędy i w tej połowie strzelili jeszcze 3 bramki.

Mimo wszystko wynik spotkania nie odzwierciedla tego, jak wyglądał mecz, gdyż gospodarze nie byli aż o tyle lepsi, jednak potrafili wykorzystać swoje okazje.

Trenerem drużyny jest Paweł Rybica.

Najbliższy mecz "u siebie" MKS Żory rozegra 14 kwietnia o godzinie 14.00 ze Śląskiem Wrocław. Zapraszamy. info: MKS

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"