nie masz konta - zarejestruj się »
Sobota, 19 maja 2012Kryspina, Piotra
Baza firm i instytucji

Ogłoszenia drobne

Wczasy

Nieruchomości

Auto giełda

Wszystko o Żorach

Fotowydarzenia

Plan miasta

Ekologia

Papka Koni

07.02.2012
Papka Koni

Półmetek ferii i turnieje zimowe organizowane przez żorski MOSiR rozkręciły się na dobre. W poniedziałek młodzież rywalizowała w siatkówce. Zespoły były koedukacyjne czyli dziewczyna i chłopak.

W poniedziałek w hali sportowej przy ul. Folwareckiej odbył się kolejny turniej w ramach Akcji Zima 2012. W „Otwartym Turnieju Siatkówki – miksty” rywalizowało 29 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych. W turnieju wystąpili gimnazjaliści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. W każdej kategorii grano systemem „każdy z każdym”. Dla zwycięzców przygotowano nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Miksty - Otwarty Turniej Siatkówki - gimnazja:
I miejsce „Konie”Klaudia Salomon i Jakub Koniński
II miejsce „Nie ma lipy”Marta Chrząszczyk, Rafał Bondel
III miejsce „Wiewiórki” - Oliwia Muras, Mateusz Paszkowski

Miksty - Otwarty Turniej Siatkówki – szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce „Papka”Justyna Kłek, Kacper Związek
II miejsce „Bez nazwy 69”Ewa Czeranowska, Paweł Łagodziński
III miejsce „Stereo” – Ilona Drab, Fabian Wilim

 




NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

Najnowszy numer gazety żorskiej

sonda

wszystkie

Gdzie znaleźć pracę?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 1992-2012 Wydawnictwo Solo Press, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, Rynek 24/3  |  tel. 32 43 46 130, 518 937 315  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web