Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 21 czerwca 2018 r.  Imieniny: Alicji, Alojzego

Od Was - dla Was

24.12.2009

Publikujemy życzenia, które do nas nadesłaliście. Wesołych Świąt!

Dla najwspanialszego faceta na świecie, czyli mojego męża - Tomcia kochanego, Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, abyśmy zawsze razem mogli je spędzać w tak cudownym gronie i z takimi humorami, jakie nam dopisują. KOCHAM CIĘ WARIACIE MÓJ!!! ***Asiulka***

 

 

Aby i w Waszych sercach Słowo stało się Ciałem i zamieszkało w Was już na zawsze. Błogosławionych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzą zarząd i wolontariusze Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach.
 

 

Droga Effo :)


Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, najcudowniejszych Świąt w gronie rodziny, mądrzejszego "Starego" w przyszłym roku i przede wszystkim, żeby droga Żory - Indie - Londyn, była dla Ciebie (Was) dużo łatwiejsza i przyjemniejsza :) - Natalia.

 

 

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom w Żorach pragnie z całego serca podziękować za wspieranie nas
w niesieniu pomocy młodzieży i dzieciom z żorskich szkół, świetlic integracyjnych, dzieciom chorym, niepełnosprawnym, dzieciom z ubogich rodzin, a także samotnym matkom i rodzinom wielodzietnym

 

To Wasza zasługa , że możemy dać dzieciom radość i uśmiech, a ich rodzicom wsparcie. Wielkie dzięki za to że jesteście z nami.

 

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku życzy Prezes Stowarzyszenia – Augustyna Paszenda-Kapa.

 

 

 

Aby zbliżające się Święta Bożego Narodzenia upłynęły w miłej atmosferze, zdrowiu i spokoju, a Nowy Rok przyniósł wiele sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym - życzy Dyrekcja i Pracownicy  Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żorach.

 

 

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego 2010 Roku składa ŻCOP.

 

 

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku, wszystkim turystom i sympatykom naszego klubu życzy KTK PTTK "Wandrus" w Żorach.

 

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Żorach, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, składa wszystkim, którzy z nami pracują, sympatyzują i uczestniczą w zajęciach, najlepsze życzenia wszelkiego spełnienia, a w nadchodzącym 2010 gwiazdki z nieba, miłości oraz worka pełnego niespodzianek - Zarząd UTW.

 

 

Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą nam wiele radości,
Niech uśmiech zagości w domach...
Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy,
a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach,
Niech samotność odejdzie w niepamięć,
Niech zima otula nas białym puchem,
jak ciepły koc przy kominku,
Niech bieluteńkie gwiazdeczki
skrzypią wesoło pod naszymi butami
na wieczornym spacerze.
Niech dobry Bóg namaluje
szczęście na naszych twarzach,
Niech miłość dotyka nas delikatnie,
lecz bez ustanku,
Niech marzenia płyną wysoko w górę
i spełniają się...

 

 

- TEGO WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM ŻYCZY
R A D A D Z I E L N I C Y KLESZCZÓW

 

 

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przez cały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań - Zarząd oraz Pracownicy Żorskiej Izby Gospodarczej.

 

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku 2010 składają Dyrektor i pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach.

 

 

Życzenia świątecznie i noworoczne, zgodnie z tradycją i obyczajem, życzenia otwartości na świat i ludzi, życzenia potrzeby zrozumienia i spotkania składają pracownicy Muzeum Miejskiego w Żorach.

 

 

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przez cały Nowy Rok. Wszystkim obecnym i przyszłym Czytelnikom życzymy, aby Rok 2010 spełnił marzenia i przyniósł wiele satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym - Dyrektor i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach.

 


Komentarze:
~Żożanin (2009-12-24 22:09:02)

Wszystkim pracownikom KM PSP Żory,oraz strażakom ochotnikom z żorskich OSP zdrowych,pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,a w nowym 2010 roku sukcesów i tylu szczęśliwych powrotów z akcji ile wyjazdów.Życzenia pogodnych Świąt kieruję też do pracowników ŻCOP z panem Dawidem Topolem na czele.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"