Sobota, 27 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Teofila, Zyty

Natalia dobrze się orientuje

21.06.2012

Natalia Ignaczak ze szkoły nr 1 - Mistrzynią Śląska w klasycznym biegu na orientację.
16 i 17 czerwca, w Jastrzębiu Zdroju i w Wodzisławiu Śląskim odbywały się Mistrzostwa Śląska w sztafetowym, sprinterskim i klasycznym biegu na orientację.

Natalia Ignaczak, która wywalczyła mistrzostwo jest uczennicą klasy sportowej w SP-1, którą trenuje Łukasz Garbacz.

W biegu sztafetowym i sprinterskim w Jastrzębiu Zdroju zawodnicy SP-1 też odnieśli sukces: III miejsce (w kategorii do 12 lat) zdobyła sztafeta w składzie: Kacper Witosz, Piotr Mordak, Szymon Grzesiak; II miejsce w biegu sprinterskim (kategoria seniorska M21) zdobył trener Łukasz Garbacz – Wicemistrz Śląska; I miejsce (kategoria OPEN) zdobył Marcin Weisman, II miejsce w tej samej kategorii zdobył Dariusz Przygodzki.
Info: UKS Słoneczko