Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 20 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Czesława

Nasi ulegli Bielsku

26.03.2018
Nasi ulegli Bielsku

W związku z tym, że Podbeskidzie i MKS Żory wielokrotnie spotykało się już w różnych rozgrywkach, gra tych drużyn nie mogła być zaskoczeniem dla przeciwników.

Mecz bardzo wyrównany z minimalną przewagą gości, którzy po dwóch porażkach byli bardzo zdeterminowani, aby odwrócić kartę. Dużo walki w środku boiska i okazje do strzelenia bramki można policzyć na palcach, a w większości przypadków wynikały one z błędów. Ostatecznie pierwsza połowa kończy się wynikiem bezbramkowym.

W drugiej części spotkania niewiele zmienił się obraz gry, nadal dużo walki. Niestety dla gospodarzy, po jednym z błędów obrony, Podbeskidzie strzela bramkę. MKS próbował zniwelować niekorzystny wynik, ale szczęście nie sprzyjało i mimo kilku okazji, mecz zakończył się wynikiem 0:1.

SKŁAD MKS ŻORY :

Wieczorek (Szymura), Wnuk, Liszka (Świerczek), Przybułek (Piwczyk), Tomal, Noworyta, Molski, Szafarczyk (Hajdara), Brych, Nogły Sz. (Figołuszka), Nogły M. (Bronner)

Po zwycięstwie w I kolejce, w II kolejce aura pokrzyżowała plany i na mecz do Legnicy drużyna MKS nie pojechała.

Najbliższy mecz "u siebie" MKS Żory rozegra 31 marca o godzinie 12.00 z Rakowem Częstochowa. info: MKS

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"