Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 13 grudnia 2018 r.  Imieniny: Łucji, Otylii

MUKS Sari po serii szkoleń. Oto pierwsze efekty

14.12.2017
MUKS Sari po serii szkoleń. Oto pierwsze efekty

W listopadzie siatkarze MUKS Sari zakończyli zajęcia, które prowadzone były dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Klub 2017”. Sprawdź, jak wypadli w ostatnich rozgrywkach.

Od września do końca listopada odbywały się wspólne zajęcia dla grup dziewcząt z SP-3 i SP-15 z klas sportowych oraz chłopców z klasy piątej i szóstej z SP-3. Ich celem była integracja zawodników i wspólne doskonalenie umiejętności siatkarskich. Poza wspólnymi treningami w październiku odbył się tygodniowy obóz sportowy w Głuchołazach, który również był dofinansowany ze środków programu „Klub 2017”. Ten cykl treningów zakończono wspólnym turniejem mini siatkówki w zespołach mieszanych.

Klasa sportowa Va ze Szkoły Podstawowej nr 3 spędziła Mikołajki w siatkarskim wydaniu. Na porannym treningu rozegrany został turniej par mieszanych. Nagrodą dla wszystkich zawodników były słodkie niespodzianki. Dla najlepszych trzech zespołów Mikołaj dostarczył dodatkową porcję słodyczy.

Rozpoczął się III etap rozgrywek. 9 grudnia drużyna młodziczek starszych rozegrała turniej wyjazdowy w Zabrzu. W pierwszym spotkaniu dziewczęta rywalizowały z gospodarzem UKS Spartakus Zabrze wygrywając 2-0. W drugim meczu z UKS Mikrus Katowice również wygrały 2-0.

W sobotę młodzicy rozegrali na hali przy ulicy Folwareckiej kolejny turniej. Pierwszy mecz przegrali 2-0 z SMUKS Orzesze. Natomiast w drugim z Sikret Gliwice wygrali 2-1.

Nasze zawodniczki z rocznika '06 walczą w I etapie „Kinderków”. W niedzielę, 10 grudnia, w Krzanowicach odbył się pierwszy turniej rozgrywek Kinder + Sport w kategorii „trójek”. Nasz klub reprezentują dziewczyny z SP-3 i SP-15 z klas piątych i szóstych, które rozstawione są w sześciu zespołach. W Krzanowicach wyniki były różnie. Jedne zespoły wygrywały swoje mecze, inne przegrywały. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższy weekend w Żorach. Po tym etapie odpada osiem drużyn z szesnastu.

W niedzielę chłopcy z klasy V z SP-3 zagrali kolejny turniej w Kinderkach - czwórkach w Rybniku. Niestety chłopcy zagrali ze zmiennym szczęściem i nasze drużyny odpadły z dalszej rywalizacji.
Drużyny grają dzięki wsparciu miasta Żory. Info: Sari

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"