Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 23 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Jerzego, Wojciecha

"Moje bezpieczne miasto". Konkurs plastyczny dla uczniów

06.11.2018
"Moje bezpieczne miasto". Konkurs plastyczny dla uczniów

Stowarzyszenie "Bezpieczne Miasto" oraz Komenda Miejska Policji zapraszają wszystkich uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt. "Moje bezpieczne miasto". Celem konkursu jest propagowanie bezpiecznych zachowań wśród najmłodszych mieszkańców miasta, a także edukacja i popularyzowanie wiedzy na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Do konkursu mogą przystąpić wszyscy uczniowie żorskich szkół podstawowych, w dwóch kategoriach wiekowych tj. uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VIII, którzy wykonają plakat związany z tematyką konkursu. Technika wykonania prac jest dowolna. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę, wykonaną własnoręcznie, bez udziału innych osób, dotychczas nie zgłaszaną do innego konkursu i nie publikowaną. Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w konkursie. Termin nadsyłania prac upływa z dniem 26 listopada br.

Regulamin i zgoda rodzica/opiekuna do pobrania na stronie internetowej żorskiej policji. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"