Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 16 listopada 2019 r.  Imieniny: Gertrudy, Małgorzaty
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Mobilny punkt obsługi MZK zawita do Żor

Mobilny punkt obsługi MZK zawita do Żor

Międzygminny Związek Komunikacyjny z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju rozpoczyna obsługę pasażerów w terenie. Mobilny punkt obsługi pasażerów uruchamiany będzie cyklicznie w gminach należących do MZK. W pierwszej kolejności skorzystają z niego głównie mieszkańcy miejscowości położonych najdalej od Biura Związku w Jastrzębiu-Zdroju.

W mobilnym punkcie obsługi możliwe będzie załatwienie wszystkich spraw związanych z wyrobieniem e-biletu lub jego aktualizacją - to informacja szczególnie ważna dla uczniów rozpoczynających naukę po wakacyjnej przerwie. Pracownicy MZK udzielą także wszelkich informacji dotyczących usług MZK. Zakres obsługi będzie identyczny jak ten w Biurze Obsługi Klienta w jastrzębskiej siedzibie MZK.

W Żorach mobilny punkt obsługi MZK pojawi się w piątek, 30 sierpnia obok siedziby Muzeum Miejskiego przy ul. Muzealnej. Będzie czynny w godzinach 10:00 – 16:00.

Info. UMAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"