Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 21 października 2020 r.  Imieniny: Jakuba, Urszuli

Mobilny punkt obsługi MZK ponownie w Żorach

23.09.2020
Mobilny punkt obsługi MZK ponownie w Żorach

Mobilny punkt obsługi po raz kolejny zawita do Żor, aby świadczyć usługi pasażerom korzystających z usług Międzygminnego Związku Komunikacyjnego z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju.

W najbliższy piątek, 25 września w godzinach od 12:00 do 17:00 w Centrum Przesiadkowym przy ul. Męczenników Oświęcimskich, pracownik biura obsługi udzieli mieszkańcom informacji na temat kursowania autobusów MZK, zmian w rozkładach jazdy oraz dostępnych ulg pasażerskich. Ponadto w mobilnym punkcie obsługi będzie można zakupić e-bilet oraz uzyskać wszelkie informacje dotyczące uzupełnienia środków na karcie oraz nowej usługi „bilet na komórkę”, dzięki której można nabyć bilet z dowolnego miejsca w 10 sekund! Mobilny punkt obsługi oferuje pasażerom dokładnie takie usługi, jak Biuro Obsługi Klienta w siedzibie MZK w Jastrzębiu-Zdroju.

Prosimy mieszkańców wybierających się do punktu, aby zabrali ze sobą dokument tożsamości, dokumenty uprawniające do ulgi oraz zdjęcie.

Źródło: UMAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"