Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 lipca 2019 r.  Imieniny: Kamila, Szymona

Młodzi artyści w kolejnej odsłonie inicjatywy "Muzyka mostem między pokoleniami"

03.09.2018
Młodzi artyści w kolejnej odsłonie inicjatywy "Muzyka mostem między pokoleniami"

Już 9 września o 16:00 w siedzibie żorskiego hospicjum odbędzie się recital Anny Kity (wokal) przy akompaniamencie Pawła Gwoździa (pianino). Wstęp wolny!

Wrześniowy recital będzie trzecim koncertem w ramach inicjatywy „Muzyka mostem między pokoleniami” realizowanej przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach jako „Inicjatywy Lokalne w Kulturze Żory 2018”.

Projekt rozpoczął się w marcu. Raz w miesiącu odbywają się lekcje muzyczno-folklorystyczne Śląskiej Bajarki (Dominika Kierpiec-Kontny z gośćmi). Inicjatywa zakłada także organizację pięciu koncertów, podczas których wystąpią utalentowani artyści – reprezentanci różnych pokoleń. Do tej pory w hospicjum wystąpił Shimma, czyli Szymon Kamczyk oraz Zespół Ludowy Józefinki z Kłokocina. Inicjatywa zakończy się w grudniu. info: HospicjumAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"