Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 25 września 2021 r.  Imieniny: Aurelii, Władysława

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach zaprasza do projektu MyśLEM więc jestem

06.07.2021

Czy Stanisław Lem był prorokiem? Biblioteka zaplanowała szereg wydarzeń nawiązujących do twórczości Stanisława Lema, wybitnego pisarza, wizjonera i innowatora.

Będzie to literacka podróż przez książki, naukę i wizje Lema. Projekt to nie tylko spotkania z pisarzami i propagatorami nauki. To również wciągająca gra RPG, koncert, kino pod gwiazdami czy walki robotów. Na chętnych czekają warsztaty 3D, testy na astronautę i nocna obserwacja nieba. Fani poezji porównają wiersze stworzone przez algorytm z tymi pisanymi przez ludzi. Bezprecedensowe będzie przygotowanie i ukrycie kapsuły czasu z wizjami przyszłości, która zostanie otwarta za 20 lat. Projekt rusza już w lipcu!

Na wydarzenia obowiązują zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji-Recepcji. Szczegóły na stronie biblioteki: www.mbpzory.pl.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Info. MBP


 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2021 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"