Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

Medale w Mistrzostwach Śląska w jeździe parami na czas

17.10.2014

Zawodnicy Szkółki kolarskiej MOSiR Wibatech Fuji Żory reprezentowali Żory w Mistrzostwach Śląska w jeździe parami na czas. Zawody zostały rozegrane 13 października w Toszku, na trasie o długości 9 km.

W kategorii żak, złoty medal zdobyli - Adam Szczotka i Kamil Śpiewok, srebrny medal wywalczyli - Konrad Juraszczyk i Oliwier Stoczyński. W kategorii młodziczek, brązowy medal zdobyły - Karolina Kawka i Paulina Warło.

Po ceremoni dekoracji Mistrzostw Śląska wręczone zostały powołania na zgrupowanie reprezentacji Śląska. Do kadry powołano Karolinę Kawkę, Kamila Śpiewoka oraz Adama Szczotkę. Nasi zawodnicy od 17. do 19. października będą uczestniczyć w testach wydolnościowych w Wiśle.