Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 20 listopada 2018 r.  Imieniny: Anatola, Sędzimira

Maloka zaprasza dzieci na japońskie warsztaty

14.11.2017

Wszystkie dzieci gorąco zapraszamy wraz z opiekunami w sobotnie popołudnie 18 listopada do MOKu w Żorach na Dzień Japoński.

Spotykamy się o 15.00 na dużej sali MOK, gdzie zostaną przestawione zasady gry, następnie podzielimy się na grupy i rozpocznie się blok warsztatów dla dzieci:

Doświadczycie magii składania papieru origami
Zatańczycie w strojach taniec z wachlarzami
Pomalujecie herbaciane miseczki
Nauczycie się pisać japońskie znaki
Złożycie geograficzne puzzle
Namalujecie postacie z mangi

Na każde dziecko, które weźmie udział we wszystkich  warsztatach będzie czekała nagroda. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ponadto będzie można przymierzyć kimona, zakupić pyszne sushi w atrakcyjnej cenie czy zieloną herbatę i spotkać oryginalnie ubrane osoby ;)

Po warsztatach o 17.00 rozpocznie się Festiwal Podróży i Nauki Opinie, którego tematem przewodnim będzie Japonia – na uczestników czekają prezentacje multimedialne, pokazy tańca, ceremonia herbaciana itp.

Więcej o festiwalu: www.facebook.com/festiwalopinie

Termin i miejsce: 18 listopada (sobota) 2017 r., warsztaty dla dzieci: 15.00 -17.00, Miejski Ośrodek Kultury w Żorach, Dolne Przedmieście 1

Organizator: Stowarzyszenie Międzykulturowe MALOKA we współpracy z MOK Żory. Festiwal dofinansowany ze środków Gminy Miejskiej Żory.

WSTĘP WOLNY! Bez biletów, rezerwacji i opłat – zapraszamy wszystkich chętnych!
Prosimy o punktualne przybycie na 15.00, by zarezerwować sobie możliwość udziału w grze.

Info. MalokaAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"