Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 31 maja 2020 r.  Imieniny: Anieli, Petroneli
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

Lodówki wolnostojące gwarancją świeżej żywności

10.07.2019
Lodówki wolnostojące gwarancją świeżej żywności

Codziennie zmieniająca się rzeczywistość w dużym stopniu uwarunkowana jest postępem technologicznym. Technologia rozwija się błyskawicznie i zmienia życie każdego pokolenia w diametralny sposób. Nie trzeba aż tak daleko się cofać, aby zauważyć, że nowoczesna technologia wkracza do naszych domów. Zakupiony sprzęt AGD po okresie 2-3 lat, mimo że jest sprawny, staje się przestarzały i po prostu chcesz go zamienić „na lepszy model”. Ten krótki okres czasu wystarczy, aby na rynku pojawiły się nowe sprzęty AGD zaawansowane technologicznie.

Taka sama sytuacja dotyczy lodówek wolnostojących. Stając przed wyborem nowej lodówki trzeba sporej wiedzy, aby móc dokonać zakupu, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Lodówka jako sprzęt podstawowy w każdym domostwie, musi spełniać dzisiejsze wymagania i normy unijne. Tej klasy sprzęt jest porównywalny do najlepszych lodówek na świecie. Jest niezastąpiony i rewelacyjnie się sprawdza w przechowywaniu produktów żywnościowych. Współczesne lodówki wolnostojące są bardzo racjonalnie i perfekcyjnie zaprojektowane, a przy tym bardzo ekonomiczne. Ich klasa energooszczędności sięga A+++, co powoduje znaczne obniżenie jej zużycia i w konsekwencji mniejsze rachunki za prąd. Mimo zużywania niewielkiej ilości energii rewelacyjnie mrożą i chłodzą, (produkty zostają schłodzone w kilka minut) i zapewniają towarom przechowywanym w lodówce, a w szczególności warzywom i owocom, długotrwałą świeżość.

Nowoczesność to szereg innowacyjnych systemów, w które zaopatrzone są współczesne lodówki wolnostojące, jak jest wiele ciekawostek sprawdź https://7agd.pl/indesit/lodowki-wolnostojace. Nikt chyba już nie wyobraża sobie rozmrażania lodówki, nieustannego zbierania się szronu i lodu. Nic z tych rzeczy. System NoFrost eliminuje powstawanie lodu zarówno wewnątrz urządzenia jak i na produktach, co w efekcie prowadzi do tego, że rozmrażanie odeszło do lamusa. Z kolei system FullNoFrost zapobiega przenikaniu się zapachów pomiędzy chłodziarką a zamrażalnikiem, a to z tego względu, że rozdziela obieg powietrza na każdą z tych części.

Lodówka wolnostojąca, niezależnie od modelu, który wybierzesz, ułatwi zachowanie świeżości wszystkim produktom, które się w niej znajdą i pozwoli przechować przez kilka dni dania o delikatnej konsystencji. W okresie upałów, jeżeli zdecydujesz się na zakup lodówki z kostkarką do lodów, możesz rozkoszować się przyjemnością picia napojów z lodem, bez wcześniejszego zamrażania wody w woreczkach.

Udoskonalenia widać w każdym elemencie lodówki, ale warto też spojrzeć na jej rozmiary. W przypadku małego mieszkania najbardziej uwielbiane są lodówki wolnostojące jednodrzwiowe, których szerokość zazwyczaj wynosi 90 cm, jednak do dużych przestrzennych kuchni idealnie pasuje lodówka o szerokości 120 cm, z podwójnymi drzwiami. Przeciętna lodówka charakteryzuje się dużą pojemnością, chłodziarka posiada najczęściej 300 litrów pojemności i 200 litrów zamrażalnik.

Lodówka wolnostojąca jest zaprojektowana z rozmysłem i ma w sobie element elegancji. Jej estetyka jest na takim poziomie, że stanowi ozdobę każdej kuchni. Współczesny sprzęt AGD jest piękny i na pewno dzięki niemu kuchnia staje się bardziej nowoczesna, a każdy właściciel kuchni, z wysokiej klasy lodówką, może być dumny, że nadąża za rozwojem technologicznym.

Dla wszystkich miłośników nowoczesności producenci oferują lodówki w kolorze białym, inox, ale coraz większa popularnością cieszą się lodówki czarne czy czerwone. Wszystko zależy od gustu i wystroju kuchennego pomieszczenia. Chcąc dopasować kolor i wygląd do Twojej kuchni zobacz dostępne opcje na 7agd.pl.

Lodówka wolnostojąca jest najważniejszym sprzętem we współczesnej kuchni, a dobrze przemyślany wybór sprawi, że będzie funkcjonalna przez długie lata. Skutecznie zapewni świeżość przechowywanych w niej produktów, które w efekcie przez długi czas będą przydatne do spożycia.

Info. Sil.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"