Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 02 czerwca 2020 r.  Imieniny: Erazma, Marianny
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

Letni Roll Żory. Warsztaty, pokazy, nightskating

06.08.2019

10 sierpnia po raz piąty rolkarze opanują ulice Żory. Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe "Green" oraz Miasto Żory serdecznie zapraszają na koleją edycję imprezy, która co roku odbywa się na terenie skateparku i terenów rekreacyjnych przy parku Cegielnia w Żorach.

Od godziny 18:00 zapraszamy na pokazy i warsztaty z jazdy ekstremalnej i slalomu na rolkach. Warsztaty prowadzone będą przez wielokrotnego Mistrza Polski Tomka Przybylika oraz Krystiana Zarzecznego z teamu Hedonskate na skateparku, jazdy slalomowej i podstaw uczyć będą profesjonalni instruktorzy Kamil Motyka i Dariusz Kowalik ze szkoły rolkowej Inline Academy. W trakcie imprezy dostępna będzie wypożyczalnia rolek Powerslide za darmo od naszego partnera Bladeville. Każdy z uczestników imprezy otrzyma pamiątkową koszulkę Nightskating.

O godzinie 20:00 rozpocznie się przejazd nightskating według trasy- Start na terenie parkingu przy parku Cegielnia przy ulice Kwiatowej, następnie przejazd prowadzić będzie przez ulice Miła, Folwarecka, Pałki, Rybnicka, Męczenników Oświęcimskich, Huloki, Kościuszki, Osińska, aleja Zjednoczonej Europy, Okrężna, Wodzisławska, Folwarecka 22:00 Zakończenie imprezy na trasie rolkowej w parku Cegielnia.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Wszystkim uczestnikom zalecamy kask oraz komplet ochraniaczy. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach.

Zapraszamy wpadajcie całymi rodzinami!

Info. UM


 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"