Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 09 sierpnia 2020 r.  Imieniny: Romana, Ryszarda
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

Lekcja przedsiębiorczości w Domu Kultury

09.10.2019
Lekcja przedsiębiorczości w Domu Kultury

Akademia Przedsiębiorczości, bo tak nazywa się projekt, to cykl 20 spotkań w wybranych szkołach w województwie śląskim oraz konkurs z nagrodami. Celem jest promocja przedsiębiorczości i odpowiedzialnych zachowań w dziedzinie finansów osobistych u młodych osób.

Świat finansów bywa zawiły, dlatego właśnie kluczowa jest edukacja pokazująca jakie wyzwania czekają na osoby młode, które niedługo zaczną podejmować niezależne decyzje finansowe. Spotkanie odbędzie się 11 października o godz. 8:00.

Edukacja i wskazanie, jakie wyzwania czekają na osoby młode, które niedługo zaczną podejmować niezależne decyzje finansowe są kluczowe. Podczas lekcji, przeprowadzonej przez trenera biznesu Wojciecha Barygę, poruszone zostaną takie tematy jak różnice między kontami, ale także to jaki wpływ mogą mieć media społecznościowe na życie dorosłej osoby oraz jak należy korzystać z dostępnych rozwiązań i zarządzać pieniędzmi. Ponieważ osoby biorące udział w lekcji niedługo rozpoczną pierwsze prace przedyskutowane zostaną umowy, a także PIT dla młodych. Celem spotkań jest przedstawienie młodzieży zagadnień, które w najbliższym roku zaczną ich dotykać, pokazanie różnych możliwości i rozwiązań, a także ich plusów oraz minusów - tak, aby każdy na dalszym etapie rozwoju mógł wybrać najlepszą drogę finansową dla siebie. 

Organizatorem Akademii Przedsiębiorczości jest Fundusz Górnośląski SA, którego partnerem został PKO Bank Polski. Projekt odbywa się pod patronatem Kuratorium Oświaty w Katowicach i Marszałka Województwa Śląskiego.

Info. Org.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"