Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 16 grudnia 2017 r.  Imieniny: Albiny, Zdzisława

Koniec zapisów online. Oto koszulka i medal jubileuszowego biegu

02.10.2017

30 września minął termin zapisów i wnoszenia opłat za udział w biegu. Pozostało jeszcze nieco ponad 150 wolnych miejsc. Później będzie można zapisać się już tylko w dniu imprezy i tylko w przypadku, gdy bedą jeszcze wolne miejsca, i za cenę 100 zł.

Organizatorzy przypominają, że wszyscy, którzy w systemie widnieją jako zarejestrowani, ale nie mają widocznego statusu dokonanej opłaty, zgodnie z regulaminem biegu nie otrzymają pakietu startowego, a tym samym nie będą mogli wziąć w nim udziału.

Prezentujemy projekty koszulki oraz medalu, które przygotowaliśmy w tym roku. Mamy nadzieję że będą one wspaniałą pamiątką, którą otrzymacie na mecie jubileuszowego X Żorskiego Biegu Ulicznego. Wszystkich jeszcze niezdecydowanych zapraszamy do zapisów oraz do rywalizacji i świętowania 10-tych urodzin naszego biegu już 15 października.

Info. MOSiRAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2017 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel. 32 43 46 130, 510 522 014  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"