Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 11 sierpnia 2020 r.  Imieniny: Klary, Zuzanny
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

Kabaret Trzeci Wymiar z Rybnika zaprasza na program: Damy radę!

09.10.2019
Kabaret Trzeci Wymiar z Rybnika zaprasza na program: Damy radę!

Kabaret Trzeci Wymiar to nowa formacja na polskiej scenie kabaretowej. Pierwsze spotkanie trojga młodych, błyskotliwych i dowcipnych młodzieńców odbyło się 21 marca 2018 roku w Rybniku. Artur Dyjas, Maciej Misztal i Artur Banaszkiewicz - każdy z nich z kilkuletnim doświadczeniem scenicznym postanowiło połączyć siły i nieco "namieszać" w świecie humoru i satyry.

Ta wybuchowa mieszanka ironii, temperamentu i energii swój debiut sceniczny miała 26 maja w Łaziskach Górnych, gdzie spotkali się z bardzo życzliwym przyjęciem publiczności. Są laureatami m.in I miejsca podczas I Nadodrzańskiego Przeglądu Amatorskich Form Kabaretowych w Ścinawie."

"Damy radę!" to ich debiutancki program, w którym nie brakuje tego, co widz kabaretowy lubi najbardziej: niebanalnych skeczy ciekawych historii, dynamicznej akcji, piosenki, a nawet tańca. W życiu człowieka jest wiele sytuacji, kiedy nie wie co zrobić, jak się zachować czy którą drogę obrać. Ten program to recepta na codzienne życiowe rozterki. Przyjdź i przekonaj się jak dać radę!

Data: 11.10.2019
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Żorach
Godzina: 18:00
Bilety: 15 zł - do nabycia w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury lub https://ekobilet.pl/mok-zory/damy-rade-1568029483165/378671-bilety?fbclid=IwAR3sCFTtWeAAVsG96NkGuJhu2HN_MP1ID6TqjD-Ro416ZFZ4CRo0XLAIN5w

Info. Kab.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"