Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 26 listopada 2020 r.  Imieniny: Konrada, Sylwestra

Indywidualny 3 Żorski Bieg Biało-Czerwony w nowej formule

05.11.2020

Nieco inaczej niż dotychczas, 11 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w 3 Indywidualnym Biegu Biało-Czerwonym. Niestety w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce nasz bieg odbędzie się w tym roku w nowej, zmienionej formule startów indywidualnych. Nie spotkamy się jak co roku na Rynku miasta podczas wspólnego startu i nie pobiegniemy trasą wiodącą przez jego centrum.

Dlatego modyfikujemy sposób realizacji naszego biegu do nieco innej formuły indywidualnych startów. Każdy z uczestników może sobie sam wyznaczyć trasę, która powinna biec po miejskich chodnikach, ścieżkach, deptakach. Dystans który pokonacie jest też nieokreślony i zależy od waszych możliwości i wieku. Ważnym elementem imprezy, wymaganym przez organizatora będzie pokonanie jednorazowo podczas biegu punkt pośredniego zlokalizowanego w Parku Cegielnia.  Tam w godzinach pomiędzy 11.00 a 14.00 powinien na chwilę pojawić się uczestnik biegu i odebrać pamiątkowy  gadżet a weryfikacja jego udziału w imprezie odbędzie się poprzez wykonanie pamiątkowego zdjęcia. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości mile widziane będą wśród uczestników biegu akcenty i atrybuty biało czerwone. Każdy z uczestników, który pojawi się w punkcie kontrolnym będzie uprawniony do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami. Mamy nadzieję że w tej nowej formule stworzymy choć namiastkę naszego żorskiego biało-czerwonego biegu, którego trzecia edycja przypada w tym roku. Nie czekaj, zgłoś swój udział w imprezie już dziś, odbierz numer startowy i 11 listopada świętuj z nami Dzień Niepodległości. Organizator ustala limit uczestników – 250 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie przypominamy, że impreza będzie przeprowadzona w oparciu o obowiązujące w dniu organizacji przepisy sanitarno-epidemiologiczne obowiązujące w przestrzeni publicznej w szczególności należy zwrócić uwagę na zasady dotyczące zakrywania nosa i ust. Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie na stronie www.mosir.zory.pl. W zależności od rozwoju sytuacji w kraju będziemy Was informować o zmianach w stosownych komunikatach.

info. MOSiR
Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"