Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 01 października 2020 r.  Imieniny: Danuty, Teresy

Groził sąsiadom siekierą, został zatrzymany

16.03.2020
Groził sąsiadom siekierą, został zatrzymany

41-latek z Żor w minionym tygodniu opuścił areszt śledczy. W sobotę złapał za siekierę i grożąc pozbawieniem życia sąsiadom, pojawił się pod ich płotem. Na szczęście policjanci przybyli w porę i go zatrzymali.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w Roju Przed 17.00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który siekierą grozi sąsiadom pozbawieniem życia. Natychmiast na miejsce wysłał patrol, a ten zatrzymał mężczyznę.

Kiedy policjanci pojawili się pod wskazanym adresem, 41-latek na ich widok schował niebezpieczny przedmiot za plecami, a po chwili go odrzucił. Sprawiał wrażenie nietrzeźwego i początkowo nie chciał wsiąść do radiowozu. Po chwili był już jednak w drodze do komendy.

Na miejscu, podczas wykonywanych przez policjantów czynności, 41-latek niestety zaczął ich znieważać, zachowywał się nieracjonalnie i używał wulgarnych słów. Mężczyzna był agresywny, odmówił badania alkomatem i podpisania protokołów.

Jak się okazało groził swoim sąsiadom już za co na 3 miesiące trafił do aresztu. W międzyczasie sąd skazał go za to przestępstwo, jednak wyrok się jeszcze nie uprawomocnił. Mężczyzna usłyszał kolejne zarzuty za groźby pod adresem sąsiadów, a także za znieważenie interweniujących policjantów. Ponownie trafił do aresztu, wkrótce o jego losie zadecyduje sąd.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"