Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 20 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Czesława

Gęsty i gryzący dym powodem policyjnej interwencji

15.04.2018
Gęsty i gryzący dym powodem policyjnej interwencji

Zadymienie ograniczające widoczność na drodze, a tym samym utrudniające jazdę samochodem i "gryzący" dym przeszkadzający w oddychaniu, były powodem czwartkowej interwencji mundurowych. Zostali oni wezwani na Folwarki, gdzie ktoś rozpalił ognisko. Jak się okazało, właściciele jednej z posesji, spalali odpady powstałe z konserwacji terenów zielonych.

W czwartek, po 20.00 na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna i powiadomił, że ktoś z mieszkańców ulicy Reja pali ognisko, z którego wydobywa się gęsty dym. Teren był mocno zadymiony, a kierowcy zmuszeni byli jechać bardzo wolno, gdyż widoczność na drodze sięgała zaledwie kilku metrów.

Stróże prawa zlokalizowali miejsce, gdzie rozpalone zostało nie jedno, a kilka mniejszych ognisk. Znajdowały się one w niedalekiej odległości od pobliskiego zagajnika, na dnie leżącej w pobliżu ulicy Reja skarpy. Właściciele posesji, na którą weszli przez otwartą furtkę mundurowi, byli bardzo zdziwieni i niezadowoleni. Twierdzili, że wszyscy wokół spalają w ten sposób gałęzie i nie widzieli w tym nic złego. Gdy policjanci chcieli ich pouczyć, sprawiali wrażenie, jakby ich nie słuchali i podtrzymywali, że przecież nic się nie stało.

Teraz mundurowi sprawę skierują do sądu, a czterdziestoparoletnie małżeństwo zapłaci grzywnę. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"