Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 19 stycznia 2021 r.  Imieniny: Henryka, Mariusza

Finał Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej "Right Song Now"

20.05.2015
Finał Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej "Right Song Now"

Wielki Finał Piątego Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej ‘Right Song Now’ odbędzie się 22 maja w piątek - o godz. 16:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach. Po przesłuchaniu prawie 100 młodych wykonawców z Żor i prawie 10 okolicznych miejscowości wyłoniono 18 najlepszych, którzy będą walczyć o miejsca w finale w trzech kategoriach wiekowych. Na finał zaprasza wszystkich mieszkańców Żor i okolic największa i najstarsza szkoła językowa w regionie - Right Now.

Za nami eliminacje do 5. Right Song Now. Stał się on wydarzeniem już nie miejskim, ale regionalnym, patrząc na miasta, skąd pochodzą nasi uczestnicy. Do eliminacji zgłosiło się prawie 100 chętnych z kilkunastu szkół z ponad 10 miejscowości z okolicy. Dziękujemy także wszystkim opiekunom za przybycie.

Utwory oceniało jury w składzie:
1. Barbara Truszkowska (ocena poprawności językowej utworu)
2. Rafał Żurkowski (ocena poprawności językowej utworu)
3. Dagmara Świtacz (ocena warstwy wokalnej utworu)
4. Ewa Dyrda (ocena warstwy wokalnej utworu)
5. Marcin Falkowski (ocena warstwy wokalnej utworu)

Wyłoniono 18 finalistów, którzy zaśpiewają na koncercie finałowym oraz przyznano 4 wyróżnienia.

Jak co dwa lata jury miało bardzo trudne zadanie, aby wybrać wąskie grono finalistów z tak licznej grupy dobrych i bardzo dobrych wykonawców. Konkurencja była ostra, poziom wysoki, dlatego spośród osób, które nie zakwalifikowały się do finału dodatkowo jury pragnie specjalnie wyróżnić osoby, które podczas swego występu zaprezentowały bardzo wysoki poziom muzyczny i językowy.

Wszystkim pozostałym osobom serdecznie dziękujemy za zgłoszenie, występ i zachęcamy do dalszej pracy muzycznej i scenicznej.

WSZYSTKICH - nie tylko finalistów, ale także wyróżnionych i pozostałych występujących, również wszystkich klientów Right NOW, stowarzyszenia Żory z rodzinami, przyjaciółmi oraz wszystkich chętnych do posłuchania dobrej muzyki wykonywanej przez młodych ludzi zapraszamy na wielki finał 5 RSN, który odbędzie się 22 maja w piątek, o godz 16 w sali koncertowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach, ul. Dolne Przedmieście 1. Zapraszamy!

Tu można zobaczyć film z poprzedniej edycji Finał Przeglądu RSN:

https://youtu.be/pxey2H5g_RE

Dobra zabawa, konkursy poczęstunek i wrażenia muzyczne gwarantowane!

info. RightNow / MOKAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2021 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"