Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 21 września 2020 r.  Imieniny: Hipolita, Mateusza

Dar na 100 serc dla Weroniki

18.05.2020

Występ charytatywny z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II.

Obecna sytuacja spowodowała, że nie możemy się wszyscy spotkać na prawdziwej scenie. Ale to nie ograniczyło społeczności Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera, która z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II włączyła się akcję Dar na 100 i wystąpi dla chorej uczennicy Weroniki, walczącej z nowotworem złośliwym mózgu. Będę piosenki, wiersz, a nawet zdjęcia w wykonaniu uczniów, absolwentów oraz nauczycieli. Nagrane domowymi sposobami, czasami w trudnych warunkach, z sercem pełnym chęci pomocy dla Weroniki. Występ będzie dostępny na szkolnej platformie YouTube (Szkoła Tischner) od godz. 17 w niedzielę 17 maja do końca urodzinowego dnia – 18 maja.

Występ jest częścią akcji Dar na 100, mającej na celu świętowanie urodzin Jana Pawła II poprzez organizację różnorodnych wydarzeń. W chwili obecnej do akcji zgłosiło się ponad 1300 miejsc na całym świecie.

Na wirtualnej żorskiej scenie pojawią się: Ks. Maciej Brol, Agnieszka Brzykcy, Emilia Dzierżęga, Adam Holecki, Filip Hrabowski, Natalia Kadlof, Bartłomiej Kieszkowski, Anna Kita, Julia Kostrzewska, Julia Olma, Dawid Przybyło, Nikol Rzeszutek, Weronika Siwek, Emilia Stokowska, Dariusz Tetla, Agnieszka Tułowiecka.

Występ poprowadzą dla Was Nikola Ledwoń i Krzysztof Małysz.

Koncert reżysersko zmontowała Emilia Stokowska.

Zachęcamy serdecznie do obejrzenia występu i wpłat na konto Weroniki:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A., nr rachunku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 36916 Schmidt Weronika darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Info. Tisch.

 

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"