Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 23 października 2018 r.  Imieniny: Seweryna, Teodora

Czas na zimowe szaleństwo! Lodowisko w nowej odsłonie

18.12.2017
Czas na zimowe szaleństwo! Lodowisko w nowej odsłonie

Wraz z nowym sezonem zimowym na miejskim lodowisku, który zainaugurowano 2 grudnia, dla miłośników łyżew przygotowano kilka zmian we wnętrzu obiektu. Nad taflą lodu, nad głowami amatorów zimowego szaleństwa pojawiła się ekspozycja ogromnych śnieżynek.

Wystrój lodowiska sprawia, że mamy wrażenie, iż poruszamy się w typowo zimowej i zarazem świątecznej scenerii. Podłoże namiotu wyłożono specjalną antypoślizgową gumą, która zabezpiecza również łyżwy przed uszkodzeniem. Wymienione zostały ułożone wokół tafli lodowiska ławki, przygotowano także kącik „mini kawiarenka”, gdzie przy stolikach można zaopatrzyć się w ciepłe napoje z automatu. Wypożyczalnię sprzętu, mieszczącą się w hali sportowej, doposażono w nowe łyżwy.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego korzystania z oferty lodowiska. Jazda na łyżwach jest doskonałą alternatywą dla sportów i aktywności uprawianych wiosną, latem i jesienią, sposobem spędzania czasu z rodziną, pozwala odreagować codzienny stres, poprawia wydolność organizmu, wzmacnia mięśnie zwłaszcza kończyn dolnych oraz tułowia. Dzięki zaangażowaniu w wysiłek tak dużych grup mięśniowych, jest doskonałym sposobem spalania kalorii. info: MOSiRAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"