Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 20 października 2019 r.  Imieniny: Ireny, Jana
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Chciał tylko przeparkować. To ci dopiero urodziny

02.07.2019
Chciał tylko przeparkować. To ci dopiero urodziny

Najpierw raczył się trunkiem, a potem stracił prawo jazdy. 52-letni mieszkaniec Żor, który w dzień swoich urodzin, usiłując przeparkować swój samochód uszkodził inny pojazd, teraz za to słono zapłaci.

Wczoraj po 15.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu pojazdu, do którego doszło na osiedlu Księcia Władysława. Po przybyciu na miejsce okazało się, że 52-latek próbował ze znajomym przepchać swój samochód. Kiedy przy otwartych drzwiach, dzierżąc w dłoniach kierownicę i stąpając po ziemi, pchał pojazd na inne miejsce otwarte skrzydło uderzyło w stojącego obok fiata.

Gdyby nie fakt, że policjanci wyczuli woń alkoholu podczas rozmowy z kierowcą skończyłoby się na odpowiedzialności za uszkodzenie mienia. Tymczasem 52-latek został poddany badaniu alkomatem, które wykazało u niego aż 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił już prawo jazdy i teraz jeszcze stanie przed sądem.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"