Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 21 października 2020 r.  Imieniny: Jakuba, Urszuli

Bieg po zdrowie w reżimie bezpieczeństwa

07.10.2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w XIII edycji Żorskiego Biegu Ulicznego. Z uwagi stan zagrożenia epidemiologicznego, w tym roku impreza odbędzie się w zminimalizowanej formule. 11 października na terenie Parku Cegielnia przy ul. Folwareckiej odbędzie się tylko Bieg Po Zdrowie.

Od godz. 11.00 w odstępach godzinnych odbędą się cztery cykle biegowe z łącznym limitem 400 osób. Każdy z biegów odbędzie się na dystansie ok. 2 km ( dwie pętle) przy całkowicie zamkniętym ruchu, ze startem i metą zlokalizowaną na terenie parku. Zapisy na bieg prowadzone będą poprzez firmę www.datasport.pl  i potrwają do 8 października lub do wyczerpania limitu uczestników. Honorowy patronat nad imprezą objęli Prezydent Miasta Waldemar Socha oraz Przewodniczący Rady Miasta Piotr Kosztyła.

Bieg Po zdrowie ma charakter rekreacyjnym a wprowadzony w tym roku po raz pierwszy na tym dystansie elektroniczny pomiar czasów ma jedynie służyć dla indywidualnych potrzeb ich uczestników. Każdy start poprzedzony będzie rytmiczną rozgrzewką a także wspólnym pamiątkowym zdjęciem. Na mecie, na uczestników będą czekać pamiątkowe medale z tegorocznej edycji. Każdy uprawniony uczestnik otrzyma pakiet startowy z niespodziankami a także możliwość udziału w konkursie z nagrodami, których łączna pula wnosi 2000 zł.

Zainteresowane osoby zapraszamy do zapisów online oraz zapoznania się z regulaminem imprezy. Pomono stanu epidemiologicznego zapisujcie się i stańcie na stracie naszej imprezy. Organizatorzy zapewniają organizację imprezy według zaleceń GIS z reżimem sanitarnym. Idea corocznego październikowego biegu w naszym mieście nie może zostać przerwana. Zapraszamy!

Źródło: MOSiR

Rejestruj bieg online

Regulamin

Zgoda rodzica, opiekuna

Oświadczenie o świadomości ryzyka - niepełnoletni

Oświadczenie o świadomości ryzyka - pełnoletniAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"