Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 marca 2019 r.  Imieniny: Klaudii, Maurycego

Bezdomne psiaki czekają na nowy dom

12.06.2018
Bezdomne psiaki czekają na nowy dom

Jeśli Wasz pies lub kot zaginął, albo też chcielibyście dać nowy dom bezpańskiemu czworonogowi, to warto wybrać się do żorskiego Punktu Zatrzymań Dla Zwierząt Bezdomnych oraz cieszyńskiego schroniska.

Zgodnie z miejskim programem opieki nad bezdomnymi zwierzętami oraz zapobiegania bezdomności zwierząt, wszystkie psy wyłapane na terenie Żor trafiają do Punktu zatrzymań dla zwierząt bezdomnych, znajdującego się przy ul. Wodociągowej 7. Jeśli nie uda się odnaleźć ich właścicieli, to czworonogi trafiają do schroniska w Cieszynie, z którym miasto ma podpisaną umowę na odbiór bezdomnych psów.

Wszystkie osoby, których zwierzęta zaginęły, a nie znaleźli ich w Punkcie zatrzymań dla zwierząt bezdomnych oraz te, które pragną zaopiekować się bezdomnymi psami, zachęcamy do odwiedzenia schroniska w Cieszynie. Aktualny wykaz zwierząt, przebywających w schronisku jest dostępny na stronie internetowej placówki www.schronisko.ustronet.pl. info: UM

Obecnie w cieszyńskim schronisku przebywają trzy pieski z naszego miasta. Prezentujemy je poniżej.

Pies, w wieku około 5 lat, krótkowłosy, mały, w kłębie ma około 30 cm. Znaleziony w okolicach ulicy Owocowej w Żorach.

 

Pies, w wieku około 3 lat, krótkowłosy, średniej wielkości, w kłębie ma około 50 cm. Znaleziony 26 kwietnia 2018 roku w Żorach.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"