Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Jarosława, Marka

Bardzo gościnni gospodarze tej kolejki rozgrywek e-futbol Ligi. FC Żory na remisie

09.04.2014

Na 13 rozegranych spotkań, tylko dwa wygrali gospodarze. MaxBud wygrał z Dżogą 3 :1, grając praktycznie całą drugą połowę bez jednego zawodnika po czerwonej kartce, a RowRyb odprawił z bagażem pięciu bramek Iskrę, nie tracąc żadnej bramki. Tylko te dwa mecze okazały się zwycięskie dla gospodarzy.

Cztery spotkania zakończyły się remisami. Marat zremisował 1 : 1 z Piaskami, mając przewagę, która na nic się zdała. Taki sam wynik padł na boisku w Żorach, gdzie FC Żory zremisowały z Meksykiem. Remisem 3 : 3 zakończył się mecz derbowy Old Stars z Amatorem. Na boisku w Jankowicach padł wynik 2 : 2. Viking zanotował remis w meczu z Huraganem.

Pozostałych siedem meczy zakończyło się wygranymi gości. Wysoko, bo aż 0 : 6 przegrała Victoria z FC Morgan i jak na razie, to gospodarze są jedyną ekipą pierwszej ligi bez punktu. Jak widać, lider nie zawodzi. Pierwsze punkty zdobył Noster, a uległa im 1 : 5 ekipa Kody System. W meczu na szczycie drugoligowej tabeli Continental podejmował AKP i uległ 1 : 2. Trzy punkty z Łukował przywiozła drużyna RKP, Lubar – RKP 3 : 5. FC Chwałowice, grając całą drugą połowę w dziesięciu po czerwonej kartce, ulegli Rybówce 1 : 2. Habrova nie sprostała Solszybowi, ulegając 3 : 4. KS Boguszowice nie zdołały wygrać z Amanisem, ulegając mu aż 1 : 7 i zostając jedyną drużyną z drugiej ligi bez punktu.