Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 26 listopada 2020 r.  Imieniny: Konrada, Sylwestra

Stracił panowanie nad kierownicą i ściął słup ogłoszeniowy

10.11.2020
Stracił panowanie nad kierownicą i ściął słup ogłoszeniowy

Policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia, do którego doszło wczoraj wieczorem w rejonie Alei Jana Pawła II. 30-letni kierowca z województwa świętokrzyskiego, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w betonowy słup ogłoszeniowy. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po 18.00. Jak ustalili policjanci kierowca renault, jadąc Aleją Jana Pawła II w kierunku centrum Żor najpierw zjechał w zatoczkę autobusową, po czym nagle wjechał na lewy pas ruchu, przeciął pas zieleni, a następnie skierował się w stronę Traktu Piastowskiego, gdzie nieopodal pomnika uderzył w betonowy słup ogłoszeniowy.

Mundurowi nie zdołali na miejscu porozmawiać z kierowcą i ustalić przyczyny zdarzenia, gdyż mężczyzna był zdezorientowany, a jego stan utrudniał nawiązanie logicznego kontaktu. 30-latek trafił do szpitala, na szczęście żadnej z osób postronnych nic się nie stało.

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę za kierownicą, apelują też do wszystkich pozostałych uczestników ruchu drogowego o przezorność i ostrożność. Jesienna pora niestety nie sprzyja ani kierowcom, ani niechronionym użytkownikom dróg. Pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania, o wyposażeniu się w odblaski i wzajemnym szacunku na drodze.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"