Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 09 sierpnia 2020 r.  Imieniny: Romana, Ryszarda
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

Czujny policjant po służbie odebrał nastolatkowi narkotyki

21.01.2020
Czujny policjant po służbie odebrał nastolatkowi narkotyki

Policjant pełniący na co dzień służbę w żorskiej dochodzeniówce ujął wczoraj popołudniu nastolatka, który miał przy sobie narkotyki. Dostrzegł go przy ulicy Boryńskiej, kiedy z komendy wracał do domu. Nie dość, że zwrócił uwagę na podejrzane zachowanie chłopca, to jeszcze z oddali dostrzegł trzymany przez niego woreczek z marihuaną.

Wczoraj, jeden z policjantów na co dzień pełniący służbę w żorskiej „dochodzeniówce”, wracając do domu zauważył podejrzanie zachowującego się nastolatka. Zdenerwowany chłopiec wyszedł zza jednego z budynków, a w dłoni trzymał mały foliowy woreczek z zielonym suszem. Doświadczony policjant od razu podejrzewał, że może to być marihuana. 

Policjant nie zastanawiając się długo podszedł do chłopca, przedstawił się i odebrał mu foliowy woreczek, w którym faktycznie znajdowała się marihuaną. Sprawą 16-latka z Rybnika zajmie się teraz sąd rodzinny.

Żródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"