Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 10 lipca 2020 r.  Imieniny: Filipa, Olafa
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

Czy to prawda, że jestem poszukiwany?

03.11.2019
Czy to prawda, że jestem poszukiwany?

Z takim zapytaniem zgłosił się do żorskiej komendy 29-letni mieszkaniec Rybnika, który od znajomego dowiedział się, że poszukują go policjanci. List gończy wydała za nim miejscowa prokuratura i żorski sąd, który nakazał  doprowadzić mężczyznę do zakładu karnego. 29-latek to jeden z trzech poszukiwanych, namierzonych przez policjantów tylko w ciągu jednego dnia.

Policjanci z Żor zatrzymali wczoraj trzy osoby poszukiwane. Pierwszy z nich w zasadzie sam zgłosił się do komendy. 29-latek pojawił się w siedzibie mundurowych przed 11.00 i poinformował, że przyszedł sprawdzić, czy znajomy mówił prawdę twierdząc, że szukają go policjanci. Jak się okazało za mężczyzną list gończy wydała żorska prokuratura, a miejscowy sąd nakaz zatrzymania 29-latka i doprowadzenia go do zakładu karnego.

Po 15.00 na osiedlu Korfantego w ręce kryminalnych wpadła z kolei 39-latka. Za niezapłacone grzywny Sąd Rejonowy w Żorach polecił ją zatrzymać i doprowadzić do aresztu. Choć do tej pory kobieta nie spełniła tego obowiązku, w obliczu przyszłości spędzonej za kratkami, bliska osoba poszukiwanej natychmiast opłaciła zaległe grzywny.

Trzeci z zatrzymanych to 20-latek, którego policjanci namierzyli w nocy w centrum miasta. Kiedy o godzinie 3.00 przemierzał ze znajomym Górne Przedmieście w pobliżu pojawił się radiowóz. Mężczyzna zaczął się na jego widok niespokojnie zachowywać, gdyż jak się okazało był poszukiwany. 20-latek zlekceważył wcześniejszy wyrok sądu i nie wykonywał jego poleceń, w zamian sąd zdecydował wysłać go na kilka miesięcy do więzienia.

Źródło: KMP

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"