Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 20 lutego 2020 r.  Imieniny: Leona, Ludomira
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Awanturnik po pijaku. Do trzech razy sztuka

18.09.2019
Awanturnik po pijaku. Do trzech razy sztuka

Do policyjnej izby zatrzymań trafił 36-latek. Wcześniej mundurowi interweniowali z jego powodu aż trzy razy. Mężczyzna awanturował się i był kompletnie pijany, nie zważał na to, że w mieszkaniu są dzieci.

Po godzinie 15.00, 17 września, policjanci interweniowali w mieszkaniu w Roju, gdzie nietrzeźwy mąż wszczął awanturę z żoną. Mężczyzna był kompletenie pijany, wdarł się z nią w szarpaninę i klął jak szewc. Gdy na miejscu pojawił się patrol, nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Ostatecznie zrzucił winę na alkohol i obiecał, że opuści mieszkanie. Nim policjanci opuścili mieszkanie 36-latek wyszedł z domu, pozostawiając w spokoju żonę i czwórkę dzieci.

Kilka minut później, gdy mundurowi zakończyli interwencję, otrzymali kolejne zgłoszenie dotyczące tego samego mężczyzny. Jak się okazało, gdy tylko odjechali spod bloku, wrócił i zaczął dobijać się do drzwi. Tym razem nietrzeźwego mężczyznę, zatrzymali i doprowadzili do policyjnego aresztu.

W sprawie tego samego mężczyzny policjanci interweniowali łącznie aż trzy razy. Oprócz dwóch interwencji w dzielnicy Rój, trzecim powodem było zgłoszenie, które dotarło kilka godzin wcześniej z osiedla Powstańców Śl., gdzie również, choć w innych okolicznościach, wszczął awanturę.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"