Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 stycznia 2020 r.  Imieniny: Henryka, Mariusza
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Siedział na rondzie i popijał sobie

10.04.2019
Siedział na rondzie i popijał sobie

Nie wiadomo jaki finał miałby wybryk 25-latka, który na jednym z żorskich rond stworzył zagrożenie w ruchu drogowym. Mężczyzna pił i wystawiał nogi wprost pod nadjeżdżające pojazdy, aż jeden z kierowców oburzorzony postanowił zaalarmować policję. 25-latek został zatrzymany i doprowadzony do celi.

Wczoraj wieczorem do oficera dyżurnego żorskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który swym zachowaniem stwarza zagrożenie w ruchu drogowym. Pieszy siedział na rondzie, z wystającymi na jezdnię nogami i spożywał alkohol. Widok mężczyzny na tyle zaniepokoił przejeżdżających kierowców, że zdecydowali, aby zadzwonić na numer alarmowy.

Kiedy na miejscu pojawili się policjanci i nakazali mężczyźnie przejść na chodnik ten stał się wulgarny i agresywny. Zamiast wykonać ich polecenie pospiesznie zaczął dopijać alkohol, a chwilę później wymachiwać rękami. Choć 25-latek, podobnie jak wykonania poleceń odmówił badania stanu trzeźwości, stróże prawa nie mieli wątpliwości, że jest pijany.

Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej izby zatrzymań, gdy wytrzeźwieje odpowie za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz spożywanie alkoholu w niedozwolonym miejscu. red.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"