Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 stycznia 2020 r.  Imieniny: Henryka, Mariusza
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Poczęstował nastolatkę narkotykiem, grozi mu nawet osiem lat za kratkami

21.03.2019
Poczęstował nastolatkę narkotykiem, grozi mu nawet osiem lat za kratkami

Za posiadanie marihuany i poczęstowanie nią młodszej koleżanki odpowie 18-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego. Chłopaka, ucznia jednej z żorskich szkół przyłapali wczoraj na gorącym uczynku kryminalni.

Do trzech lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków i tyle samo za udzielenie środka odurzającego innej osobie grozi każdemu, kto złamie przepisy ustawy o przecidziałaniu narkomanii. Zatrzymanemu wczoraj 18-lakowi grozi jednak zdecydowanie większa kara pozbawienia wolności. Mieszkaniec powiatu pszczyńskiego nie tylko posiadał przy sobie marihuanę, ale jak się okazało częstował nią również niepełnoletnią 17-letnią koleżankę.

Nieumundurowany patrol przyłapał nastolatków w pobliżu ulicy Pszczyńskiej w Kleszczowie. Zdążyli oni zażyć narkotyk. Kryminalni ujawnili, że chłopak w plecaku posiada marihuanę, po czym zatrzymali go i doprowadzili do komendy.

18-latek jeszcze wczoraj usłyszał zarzuty, przyznał się do winy i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

To nie jedyny przypadek zatrzymania osoby w związku z posiadaniem narkotyków w ostatnich dniach. Niedawno w ręce kryminalnych wpadło także dwóch innych nastolatków, którzy z marihuaną zostali przyłapani nieopodal centrum miasta. Dwóch 19-latków, podobnie jak zatrzymany wczoraj chłopak, usłyszało już zarzuty i za posiadanie środków odurzających wkrótce odpowie przed sądem.

Źródło: KMP

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"