Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 12 lipca 2020 r.  Imieniny: Brunona, Jana
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

On pojechał mimo wszystko, ona nie wiedziała

05.03.2019
On pojechał mimo wszystko, ona nie wiedziała

Kilka lat temu stracił uprawnienia za jazdę w stanie nietrzeźwości. Wczoraj pozbył się ich po raz drugi. Jechał z żoną, która nie wiedziała, że w żyłach męża krąży alkohol.

Wczoraj rano policjanci drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę, który poruszał się samochodem w rejonie osiedla Sikorskiego. Badanie alkomatem wykazało u niego nieco ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu, okazało się też, że to już nie pierwszy raz, gdy mężczyzna za kółko wsiadł po pijaku. Jak poinformował mundurowych, kilka lat temu stracił już uprawnienia do kierowania, a powodem był właśnie alkohol.

57-letniemu mieszkańcowi Żor w podróży towarzyszyła żona. Kobieta wyjaśniła, że nie była świadoma tego, że mąż nie powinien wsiadać do samochodu.

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za prowadzenie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara grzywny i 2-letni pobyt za kratkami. red.

Źródło: KMP

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"