Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 20 lutego 2020 r.  Imieniny: Leona, Ludomira
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Dwóch pijanych nastolatków znaleziono na wpół przytomnych

29.10.2018
Dwóch pijanych nastolatków znaleziono na wpół przytomnych

Mundurowi ujęli dwóch 14-latków, którzy zasłabli po tym, jak z kolegami spożywali alkohol. Jeden z nich trafił do szpitala, a drugi pod opiekę ojca. O całym zdarzeniu powiadomił policję świadek, który zauważył nastolatka leżącego na ziemi.

W sobotę, przed 16.00 na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który przed wejściem na ogródki działkowe, mieszczące się przy osiedlu Sikorskiego, zauważył leżącego, młodego mężczyznę. Kontakt z chłopcem był utrudniony, a wokół niego roztaczała się silna woń alkoholu. Zgłaszający poinformował stróżów prawa, że na jednej z działek przebywają też inni młodzi ludzie, którzy najprawdopodobniej piją alkohol.

Do leżącego na ziemi chłopca wezwana została karetka. Kiedy ratownicy medyczni zajęli się 14-latkiem policjanci poszli sprawdzić, czy na wskazanej działce przebywają faktycznie inne osoby. Jak się okazało, na ławce przed działką leżał drugi 14-latek, który pomimo tego, że był w stanie ustać na własnych nogach, zataczał się i miał problem z wysłowieniem się. Podobnie, jak od jego kolegi i od drugiego chłopca interweniujący wyczuli silną woń alkoholu.

W karetce stan obu chłopców nieco się poprawił, wówczas to wyjaśnili oni policjantom, że razem z innymi kolegami wcześniej spożywali alkohol. Jednego z nastolatków z miejsca interwencji odebrał ojciec i zobowiązał się zaopiekować synem. Drugi z 14-latków tarfił do szpitala.

Policjanci wyjaśnią teraz skąd nieletni mieli alkohol i dlaczego w tak młodym wieku sięgają po zabronione trunki. O zdarzeniu poinformują też sąd rodzinny i nieletnich, który zadecyduje o dalszym losie chłopców. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"