Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 23 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Jerzego, Wojciecha

Rodzina z małym dzieckiem poszkodowana w wypadku

26.10.2018
Rodzina z małym dzieckiem poszkodowana w wypadku

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w dzielnicy Rogoźna. Jednym z pojazdów, jakie uczestniczyły w stłuczce, podróżowała rodzina z 5-tygodniowym dzieckiem. Na szczęście maluszkowi nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed 13.00 na skrzyżowaniu ulicy Gajowej z Wodzisławską. Brały w nim udział dwa samochody osobowe. Volkswagen i Opel zderzyły się, gdyż jak wstępnie ustalili policjanci, jednen z kierowców nie udzielił drugiemu pierwszeństwa.

Volkswagenem podróżowała rodzina z 5-tygodniowym dzieckiem. Córka i matka trafiły do szpitala, jednak na szczęście nic poważnego im się nie stało. Niemowlę ze zdarzenia wyszło bez szwanku, a żona kierowcy doznała jedynie potłuczeń.

Policjanci przebadali obu kierowców alkomatem, który potwierdził, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Stróże prawa apelują o rozwagę i ostrożność na drodze. Jesienna aura nie sprzyja kierowcom. Wcześniej zapadający zmrok, opady deszczu, czy mgła to czynniki zwiększające ryzyko wystąpienia wypadku. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"