Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 23 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Jerzego, Wojciecha

Miał trafić na badania, poszedł do więzienia

26.10.2018
Miał trafić na badania, poszedł do więzienia

32-letni mieszkaniec Żor został wczoraj zatrzymany, gdyż sąd nakazał policjantom doprowadzić go na badania do szpitala. W międzyczasie okazało się, że sąd poszukuje go również do wykonania orzeczonej kary. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, odsiaduje w nim karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj około 18.00 policyjny patrol pojawił się w jednym z mieszkań w dzielnicy Rój. Mundurowi poszukiwali 32-latka, którego sąd nakazał zatrzymać i doprowadzić na badania w szpitalu. Mężczyzna z pewnością nie spodziewał się ich wizyty, choć wiedział, że niewykonanie polecenia sądu może tak właśnie się skończyć.

32-latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy, stamtąd miał trafić do placówki medycznej. Jednak zanim tak się stało mundurowi sprawdzili mężczyznę w policyjnych systemach. Wówczas to wyszło na jaw, że oprócz "skierowania" do lekarza sąd wystawił też nakaz zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie 32-latek ma odbywać przez najbliższe 8 miesięcy orzeczoną karę bezwzględnego pozbawienia wolności. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"