Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 23 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Jerzego, Wojciecha

Dwóch poszukiwanych wpadło w jeden dzień

23.10.2018
Dwóch poszukiwanych wpadło w jeden dzień

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy poszukiwani byli przez miejscowy sąd. Pierwszy wpadł w ich ręce podczas piątkowej demontracji w rejonie Ronda Rowieńskiego, drugi wieczorem na ulicy Boryńskiej. Obaj poszukiwani trafili już do śląskich zakładów karnych i odsiadują swoje wyroki.

W miniony piątek, przed 15.00 kryminalni zatrzymali w rejonie ulicy Rybnickiej 36-latka poszukiwanego listem gończym przez żorski sąd. Mężczyzna pojawił się w miejscu, gdzie podwykonawcy prac budowalnych prowadzili protest i obserwował demonstrujących. Kiedy chciał nagrać telefonem przebieg wydarzenia został rozpoznany i zatrzymany przez policjantów.

Drugiego z poszukiwanych po 21.00 zauważył na ulicy Boryńskiej policyjny patrol. 23-latek był poszukiwany również przez tutejszy sąd i miał do odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności.

Mężczyźni najpierw trafili do policyjnej izby zatrzymań, a stamtąd wprost do zakładów karnych. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"