Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Złorzeczył mundurowym i groził im zwolnieniem

01.10.2018
Złorzeczył mundurowym i groził im zwolnieniem

Za znieważenie policjantów i naruszenie nietykalności cielesnej jednego z nich odpowie 29-letni mieszkaniec Rybnika. Mężczyzna został zatrzymany w sobotnią noc po tym, jak zaatakował słownie mundurowych. Podczas interwencji był agresywny i nie wykonywał poleceń stróżów prawa, groził im też zwolnieniem ze służby i życzył rychłej śmierci.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci interweniowali w jednym z lokali przy ulicy Boryńskiej. Kiedy pojawili się na miejscu, od razu usłyszeli stek wyzwisk pod swoim adresem. Mężczyzna, który rzucał obelgami, pomimo wielokrotnych próśb, nie ustępował. Odmówił okazania dokumentu, nie wykonywał poleceń i groził policjantom, że ich "załatwi". Powoływał się na znajomości, które sprawią, że mundurowi "źle skończą".

Podczas doprowadzania do radiowozu, a później do komendy, 29-latek próbował wyrwać się mundurowym. Próbował też szarapać policjantów, a jednego z nich odepchnął. Choć odmówił badania na alkomacie, jego stan i roztaczająca się wokół woń alkoholu nie pozostawiały wątpliwości, że mężczyzna był pijany.

29-latek trafił do policyjnej izby wytrzeźwień, a wkrótce stanie przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 3 lat więzienia. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"